jonas-weckschmied-117633-unsplash

Teadveloleku koolitused

Teadvelolek (mindfulness) on kunst olla oma tähelepanuga käesolevas hetkes, aktsepteerides ilmnevat sellisena, nagu see on. See on kaasaegne religioonivaba nägemus teadvustamisvõime kasutamise oskusest, arvestades nüüdisaja kiiret elutempot. See tõesti aitab inimesi! Oma efektiivsuse tõttu on see teadusmaailma huviorbiidis: teadveloleku rakendamine toob tõendatult kaasa tervislikke muutusi harjumustes, vähendab läbipõlemise riski, depressiivsust, stressi ja ärevust, suurendab heaolu, efektiivsust ja enesejuhtimise võimet, parandab und ja aitab ennetada paljude haiguste väljakujunemist.

Allpool leiad infot tellimisel toimuvatest teadveloleku koolitustest alustades kiirkursustest kuni 8-nädalaste kursuseni välja. Leia endale sobivaim lahendus või võta minuga ühendust ja loome selle koos!

Kiirkursus mindfulnessi

Soovid pakkuda oma asutuse inimestele esmatutvust mindfulnessiga? Mul on Sulle lahendus!

Kiirkursus mindfulnessi on lühike (60-90 min), kompaktne, praktiline ja sisukas koolitus, kus saab kogeda ja õppida, mis teadvelolek (mindfulness) on, mis on selle praktilised kasud ja kuidas saab selle abil luua oma ellu selgust, rahu ja rõõmu.

simon-migaj-471526-unsplash
yeshi-kangrang-296068-unsplash

Koolitusel saab teada: kuidas seostub teadvelolek igapäevase eluga ja millised on kõnekaimad teadustulemused selles vallas; miks on tähelepanu juhtimine oluline ja kuidas seda teha; kuidas astuda maha autopiloodilt ja tegutseda teadlikult; kuidas vähendada stressi oma elus ja suurendada oskust elu ja töö väljakutsetega toime tulla; kuidas taasavastada selgus, rahu, rõõm ja tähenduslikkus.

Olen seda koolitust juhendanud aastaid ja tean – see kõnetab!

Auditooriumi suurus võib olla 5-100 inimest. Osalejad saavad koolituselt kaasa mitu miniharjutust, mida kohe enda elus kasutama hakata, kirjalikud materjalid ja helifailid teadveloleku harjutustega.

Super suured tänud Sulle, et meie grupi hommiku niivõrd eriliseks tegid! See oli täiesti super kogemus ja kõik osalejad rääkisid sellest hiljem ülimalt positiivselt.”  – Marek Tamm, Baltic Agro Machinery juhatuse liige

Helena on väga soe inimene, kes on ise oma sõnumi elav kehastus, temaga suheldes tunned, et ta on kohal ja terveni Sinu päralt. See on väga ilus ja inspireeriv. Oma koolitusel oli Helena hästi praktiline, pakkudes läbi erinevate harjutuste ilusat kohalolu kogemust.” Heili Susi, Riigi Tugiteenuste Keskus

Küsi pakkumist

 

Teadvelolek on vastumürk automaatpiloodile, aidates meil olla rohkem kohal ja mitte ainuüksi tormata läbi elu

 

Teadveloleku koolitussari

Soovid, et Su meeskond saaks võimalikult lühikese ajaga maksimumkasu mindfulnessist? Siis see koolitus on Sulle!

Teadveloleku koolitussarja jooksul saavad osalejad kogemuslikult teada, mis teadvelolek on, mis on selle praktilised kasud, kuidas rakendada seda erinevates olukordades ning luua seeläbi oma ellu rohkem selgust, rahu ja rõõmu.

 

jordan-opel-unsplash

Koolitussari koosneb viiest 90-minutilisest kohtumisest, hõlmates kõige olulisemaid teadveloleku teemasid. Kohtumiste vahele võib jääda nädal kuni kuu. Auditooriumi suurus võib olla 6-60 inimest. Osalejad saavad koolituselt kaasa vägevaid ahhaa-elamusi, hulgaliselt praktilisi miniharjutusi, kirjalikud materjalid ja helifailid teadveloleku harjutustega.

“Helena juhtimisel viisime Playtechi Tartu ja Tallinna kontoris 2019. aasta alguses läbi 5 kuu jooksul 5 seminarist koosneva teadveloleku koolituse. Huvi kursuse ja teema vastu oli väga suur, mistõttu seminaride kohad täitusid minutitega. Koostöö Helenaga oli väga lihtne ja sujuv nii kursuse kokkupaneku, läbiviimise kui ka edasiste soovituste jagamise osas. Oma tööd teeb Helena tõelise pühendumise ja hoolivusega. Hea näide on töötaja kommentaar, kes ütles, et Helena hääl ja rääkimisstiil on nii siiras ja meeldiv, et teda võikski kuulama jääda. Kindlasti teeme koostööd ka edaspidi ning soovitan teda ka teistele ettevõtetele, kes on fookusesse võtnud oma töötajate vaimse tervise ja heaolu.” – Hiie-Liin Tamm, Playtech Estonia OÜ

“Aitäh Helena Väljastele 5-nädalase Testlio tiimi mindfulness-koolituse eest! Kuigi olin varasemalt sarnase koolituse Helena juures juba läbinud, siis ka seekord oli palju avastamist ja teha seda koos oma armsa tiimiga oli samuti uus kogemus. HR inimesed, kes julgevad eksperimenteerida, kindlasti soovitame Helenat! Kellele lauajalka, kellele palgatõus või massaaz või tiimilõunad, mindfulness aga muudab sisemiselt, ja eks ole rahulolu ju sisemine töö.” – Kristiina Mallene, Testlio OÜ

See teekond on avastusterohke ning põnev!

Osalejad on oodatud osa saama nii üksikutest kui kõigist sarja kuuluvatest kohtumistest:

Kohalolu: Kuidas saada oravarattast välja? Miks seda teha? Kuidas juhtida oma tähelepanu? Teadvelolek praktikas ja teoorias. Teadvelolek enesejuhtimise teenistuses.

Mõtted: Kas lood meie peades on reaalsus ise? Kuidas mitte uskuda iga oma mõtet? Mõistuses toimuv praktikas ja teoorias. Teadvelolek mõtetega suhestumisel.

Emotsioonid: Mis paneb meid käituma nii, nagu me käitume? Kuidas olla vähem juhitud emotsioonide poolt? Emotsioonid praktikas ja teoorias. Teadvelolek emotsioonidega suhestumisel.

Suhted: Kuidas olla hoolivalt kohal mitte ainult teiste vaid ka enda jaoks? Heasoovlikkus suhetes. Enesesõbralikkus ja -kaastunne.

Tasakaal: Kuidas hoida oma akud laetuna? Tasakaal kurnavate ja kosutavate tegevuste vahel. Kuidas avastada ja muuta oma suhtumist mõnda töölõiku või tegevusse.

Küsi pakkumist

8-nädalane teadveloleku kursus

Soovid tellida oma ettevõttesse klassikalise 8-nädalase teadveloleku kursuse ja Sul on vaja koolituse tulemuslikkuses kindel olla? Kui jah, siis see koolitus on Sulle!

See on üdini praktiline kursus osalejate teadveloleku toetamiseks.

Kursusel õpitakse erinevaid teadvelolekupraktikaid, mis aitavad väljuda oravarattast ning võimaldavad keskenduda sellele, mis on. Kursusel harjutakse olema heasoovlikult käesolevas hetkes käsilolevate tegevuste juures. Õpitakse vaatlema oma mõtteid ja emotsioone distantsilt ning suhtuma ka keerulistesse asjadesse aktsepteeriva kohaloluga. See kõik võimaldab meil muutuda teadlikumaks, ennastjuhtivamaks, rahulikumaks, efektiivsemaks, loovamaks ja õnnelikumaks inimeseks.

Mindful-circle-1
Vaikuseminutite teadveloleku kursuse töötasin välja 2016. aastal. Tänaseks on selle läbinud üle 1200 osaleja, kelle kogemuse järgi on kursuse soovitushinne 1-10 punktiskaalal 9,2!

Kursus koosneb kaheksast 120-minutilisest kohtumisest, hõlmates kõiki klassikalisi teadveloleku tahke. Kohtumiste vahe on tavaliselt 1 nädal. Grupi suurus on 8-18 inimest – see võimaldab liikumist süvatasandile. Osalejad on koolitusel juhendaja poolt toetatud ning nad saavad koolituselt kaasa teadveloleku harjutused, kirjalikud materjalid, raamatu “Ärksus”, nutitoe ja helifailid teadvelolekuharjutustega. NB! Tutvu ka kursuse mõju-uuringu tulemustega SIIN.

Iga nädal uus teema:

1. Automaatpiloodist ärkamine
2. Kehasse ankurdumine
3. Igapäevane teadvelolek
4. Mõtetega suhestumine
5. Raskustele lähenemine
6. Suhestumine enda ja teistega
7. Tasakaalu saavutamine elus
8. Teadvelolek ja sinu hindamatu elu

Püsivate muutuste aset leidmiseks on oluline pühenduda kursuse ajal iseseisvale harjutamisele ca 20 min päevas. Kodused harjutused on toetatud helifailide ja kirjalike materjalide poolt. 

PS: Uuri ka avatud kursuste võimalusi. NB! Kasutades sooduskoodi “Meelerahu”, saad registreeruda Vaikuseminutite avatud kursustele soodushinnaga -10%. Kasuta võimalust!

Teadveloleku videokursus

Läbi kursus endale sobival ajal asukohast sõltumata!

See 8-osaline videokursus sisaldab endas:

  • praktilisi ja sisukaid videosessioone psühholoogi ja teadveloleku õpetaja Helena Väljaste juhendamisel
  • allalaetavaid audioharjutusi ja nutiäpi tuge, et teadveloleku harjutamine oleks mugav ja lihtne
  • ajatut ligipääsu kogu kursuse materjalile

Sinu investeering: 195€ NB! Kasutades sooduskoodi “helenaväljaste”, registreerud kursustele soodushinnaga -50%

Kasuta võimalust
Helena2

Tekitas huvi?

Mul on 13-aastat isiklikku kogemust teadveloleku ja hoolivuse praktikate rakendamisest, olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud teadveloleku õpetaja ning oman ohtralt kogemusi nii avatud koolituste kui riigi- ja erasektori asutuste koolitamisest. Kohandan koolituste sisu ja formaati nii, et see vastaks võimalikult täpselt tellija vajadustele ja võimalustele. 
Tutvu koolitatute tagasisidega siin

 

 

See võib olla meelerahu, mis täidab kogu loodust, või rahulikud varahommikused tunnid Sinu toas, või vaikusehetked helide vahel.