MOTIVATSIOONIJUTUD

ratas

Kui Sinu elus on midagi

mida Sa tahad muuta või
mida on Sul on vaja muuta või
mida Sa pead muutma või
millega oled (korduvalt) algust teinud…

AGA pole püsivalt muuta suutnud veel, siis vägagi tõenäoliselt leiad toimiva lahenduse motivatsioonijuttude näol.

Motiveeriv intervjueerimine (MI) on motivatsioonikunsti pärl ning lähtun Sinu nõustajana suuresti sellest. See unikaalne nõustamismeetod on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et toetada teisi oluliste muudatuste tegemisel oma elus. Kombineerin MI-d teadveloleku ja enesesõbralikkusega, mis annavad võimaluse lahendada motivatsiooniküsimusi süvatasandil.

Kohtudes aktsepteerivas ja Sinu enda arengusuundi toetavas õhustikus, vaatame üle sellised motivatsiooni alustegurid, nagu eneseusk ja muutuse tähtsus Sinu jaoks. Kaardistame muutusi soodustavad ja takistavad tegurid, vabaneme takistustest ning liigume edasi sinna suunas, et positiivsete muutuste elluviimine ja alalhoidmine saaks Sinu jaoks võimalikuks. 

Motivatsioonijuttudest on Sulle abi siis, kui Sul tuleb lõpule viia mõni oluline projekt, loobuda mõnest enda jaoks kahjulikust harjumusest või kui soovid luua oma ellu positiivseid muutuseid ning püsida valitud teel.

Kergemate motivatsiooniliste küsimuste korral võib abi olla juba ühest kohtumisest. Eelista pikemat nõustamisteekonda siis, kui vajad muutuste elluviimiseks aega ja väestavat tuge.

kangid
CE8Q0290

Motivatsioonijutud – muutu rõõmuga!

Hind: 140€ (90 min) / 100€ (60 min). Tasumine kohapeal sularahas või ettemaksuna arve alusel

Aadress: Pääsusilma tee 9, 12015 Tallinn (kaart)
Kui soovid, kohtume veebipõhiselt
Aja kokku leppimiseks palun kirjuta mulle helena@meelerahu.ee