MOTIVATSIOONIJUTUD

ratas

Kui Sinu elus on midagi

mida Sa tahad muuta või
mida on Sul on vaja muuta või
mida Sa pead muutma või
millega oled (korduvalt) algust teinud…

AGA pole püsivalt muuta suutnud veel, siis vägagi tõenäoliselt leiad toimiva lahenduse motivatsioonijuttude näol.

Motiveeriv intervjueerimine (MI) on motivatsioonikunsti pärl ning lähtun Sinu nõustajana suuresti sellest. See unikaalne nõustamismeetod on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et toetada teisi oluliste muudatuste tegemisel oma elus. Kombineerin MI-d teadvelolekuga (mindfulness) ja Ingvar Villido poolt loodud Teadliku Muutuse Kunsti tehnikatega, mis annavad võimaluse lahendada motivatsiooniküsimusi süvatasandil.

Kohtudes aktsepteerivas ja Sinu enda arengusuundi toetavas õhustikus, vaatame üle sellised motivatsiooni alustegurid, nagu eneseusk ja muutuse tähtsus Sinu jaoks. Kaardistame muutusi soodustavad ja takistavad tegurid, vabaneme takistustest ning liigume edasi sinna suunas, et positiivsete muutuste elluviimine ja alalhoidmine saaks Sinu jaoks võimalikuks. 

Motivatsioonijuttudest on Sulle abi siis, kui Sul tuleb lõpule viia mõni oluline projekt, loobuda mõnest enda jaoks kahjulikust harjumusest või kui soovid luua oma ellu positiivseid muutuseid ning püsida valitud teel.

Kergemate motivatsiooniliste küsimuste korral võib abi olla juba ühest kohtumisest. Eelista pikemat teraapiaprogrammi siis, kui vajad muutuste ellu viimiseks aega ja väestavat tuge.

kangid
Helena Väljaste

Motivatsioonijutud – muutu rõõmuga!

Üks kohtumine: 60€ (kuni 90 min) / 50€ (kuni 75 min)
Tasumine kohapeal sularahas või ettemaksuna arve alusel

Aadress: Pääsusilma tee 9, 12015 Tallinn (kaart)
Kui soovid, saame kohtuda ka Skype vahendusel

Aja kokku leppimiseks palun kirjuta mulle helena@meelerahu.ee

Loe minu kohta lähemalt