Kursused, loengud ja grupitööd

Pihlakad

Oled teretulnud omandama kogemusi ja teadmisi meelerahust, teadvelolekust, enesesõbralikkusest, harjumuste muutmise kunstist, motiveeritusest, õnnelikkusest. 

Olgu need siis koolitused, loengud või grupitööd, lähtun nende koostamisel järgmistest põhimõtetest:

Mindful-circle-2

Kogemus

Selleks, et uus teadmine saaks päriselt enda omaks, on vaja seda taibata. Lisaks mõistmisele ka isiklikult läbi tunnetada. Kogemuslikel kohtumistel on fookus kogemuste saamisel, ja isikliku seose loomisel.

Mindful-circle-1

Harjutamine

Kui räägime mõne uue oskuse või harjumuse omandamisest, siis eeldab see aega ning harjutamist. Ainult nii saavad vastomandatud tõhusad teadmised ja oskused igapäevase elu osaks.

Mindful-circle-3

Koosloome

Ühiselt kogetu on see, mis avardab ja õpetab väga unikaalsel moel. Koolitust võib läbi viia viisil, kus igaüks on ühtviisi nii õppija kui õpetaja rollis ning kõigi unikaalne panus on oluline.

Hea tellija, meie koostöös sünnivad:

  • põnevalt praktilised loengud
  • mõnetunnised või 1-2 päevased koolitused
  • mitmest kohtumisest koosnevad koolitussarjad

 

Räägime lähemalt
georgia-de-lotz-468526-unsplash

Näiteid toimunud loengutest, kursusest ja grupitöödest

Teadvelolekul põhinevad kursused ja grupid alates 2012

Teadvelolekut (ehk ärksameelsust, i.k. mindfulness) ja stressivaba elu tutvustavad loengud (Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Hopneri Maja jt), esinemised konverentsidel (Värbamiskonverents, Pea kui töövahend jt), erialaliitudes (koolipsühholoogid), koolides (Tartu Herbert Masingu kool, Kuusalu kool jt), MTÜ-des (MTÜ Hingeabi Assotsiatsioon USALDUS), ettevõtetes (Playtech, Seesam Insurance, Nordea, Pärnu Haigla, Mandatum Life Insurance Baltic SE). Teadvelolekul põhinevad grupiteraapiad (Ida-Tallinna Keskhaigla) ja avatud kursused (Õpetajate Maja, Hopneri Maja). Vaikuseminutite baaskoolitused ja teadveloleku kursused üle Eesti.

Motiveeriva intervjueerimise baas- ja edasijõudnute koolitused (Tartu Hariduse Tugiteenuste Keskus, Karjäärinõustajate Ühing), tutvustavad lühikoolitused (Ida-Tallinna Keskhaigla) ja pikemad koostööprojektid (Päästeamet, Praxis, MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus), motivatsioonigrupid (Marienthali Psühhiaatria ja Psühholoogia keskus; Ida-Tallinna Keskhaigla).

 

Klientide kogemused

Ole lahke tutvuma erinevate koolitusvõimalustega kursuste alammenüü abil.