Olevikuteraapia

picjumbo.com_IMG_9104

Saladus on siin, olevikus! Olevikku tähele pannes võid muuta seda paremaks. Ja kui olevik muutub paremaks, siis on parem ka kõik see, mis järgneb.

PAULO COELHO

Meie võimuses on muuta vaid seda, mille olemasolust oleme teadlikud. Teadlikkus on justkui hele valguskiir, mis suunatakse hämarasse nurka ja mille abil saab ühtäkki kõik selgeks. Päevast päeva oled Sa iseenda terapeudiks – teadvustades ja muutes seda, mida vaja. Kuid aeg-ajalt jääd Sa jänni, tunned end halvasti, asjad ei toimi enam ja Sa ei tea täpselt, kuidas edasi.

Sellisel juhul toetab Su heaolu olevikuteraapia.

Kasutan Sinu toetamiseks erinevaid minu kasutuses olevaid tehnikaid, toetudes suuresti teadvelolekule ja enesesõbralikkusele.

Olevikuterapeudina aitan ma Sul teadvustada seda, mis on Sinu jaoks probleemne või ähmane. Suunan Sind teadvustama oma keha (nt kehakuju, valu, haigusnähud), emotsioone (nt ärevus, viha), mõtteid (nt kahtlused, kriitilisus), suhtumisi (nt iseendasse, maailma), harjumusi (nt toitumine, elustiil), käitumist (nt edasilükkamist) ja suhete kvaliteeti (nt partneriga, lapsega). Mõistma oma probleemide toimemehhanisme ning teadvustama selle eluolukorra varjatud sõnumit ehk arengukohta Sulle. Läbi teadvustamise muutub pilt selgemaks ja Sul avaneb võimalus näha, kuidas muuta nii oma olevik kui tulevik paremaks.

CE8Q0321

Olevikuteraapia – loo selgust!

Hind: 140€ (90 min) / 100€ (60 min). Tasumine kohapeal sularahas või ettemaksuna arve alusel

Aadress: Pääsusilma tee 9, 12015 Tallinn (kaart)
Kui soovid, kohtume veebipõhiselt
Aja kokku leppimiseks palun kirjuta mulle helena@meelerahu.ee