Lilled

Noppeid klientide tagasisidest minu tööle

Hiie-Liin Tamm, Playtech Estonia OÜ
Hiie-Liin Tamm, Playtech Estonia OÜ

“Helena juhtimisel viisime Playtechi Tartu ja Tallinna kontoris 2019. aasta alguses läbi 5 kuu jooksul 5 seminarist koosneva teadveloleku koolituse. Huvi kursuse ja teema vastu oli väga suur, mistõttu seminaride kohad täitusid minutitega. Koostöö Helenaga oli väga lihtne ja sujuv nii kursuse kokkupaneku, läbiviimise kui ka edasiste soovituste jagamise osas. Oma tööd teeb Helena tõelise pühendumise ja hoolivusega. Hea näide on töötaja kommentaar, kes ütles, et Helena hääl ja rääkimisstiil on nii siiras ja meeldiv, et teda võikski kuulama jääda. Kindlasti teeme koostööd ka edaspidi ning soovitan teda ka teistele ettevõtetele, kes on fookusesse võtnud oma töötajate vaimse tervise ja heaolu.”

Kristiina Mallene, Testlio OÜ
Kristiina Mallene, Testlio OÜ

“Aitäh Helena Väljastele 8 nädalase Testlio tiimi mindfulness-koolituse eest! Kuigi olin varasemalt sama koolituse Helena juures juba läbinud, siis ka seekord oli palju avastamist ja teha seda koos oma armsa tiimiga oli samuti uus kogemus. HR inimesed, kes julgevad eksperimenteerida, kindlasti soovitame Helenat! Kellele lauajalka, kellele palgatõus või massaaz või tiimilõunad, mindfulness aga muudab sisemiselt, ja eks ole rahulolu ju sisemine töö.”

Kristiina Gabor-Mägi, SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev
Kristiina Gabor-Mägi, SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev

“Helena kui koolitaja juures meeldis mulle tema armas ja soe olek, mis aitas koheselt luua väga mõnusat ja turvalist õhkkonda ja võita kuulajate seas poolehoidu. Helenal on väga hea eneseväljendusoskus ja tema juttu on lihtne jälgida. Mulle meeldis, et koolitus oli pigem praktiline kui teoreetiline. Kuigi teemad, mida käsitlesime, olid minu jaoks tuttavad, siis leidus nii mõnigi huvitav näide/praktika, mis pakkus avastamisrõõmu. Rosinaharjutus jäi ilmselt kõige eredamalt meelde. Ei oleks osanud arvatagi, kui mitmetahuline üks rosin võib olla ja kui põhjalikult seda analüüsida annab! Kindlasti teen selle harjutuse oma lastega ka läbi.”

Heili Susi, Riigi Tugiteenuste Keskus
Heili Susi, Riigi Tugiteenuste Keskus

Helena on väga soe inimene, kes on ise oma sõnumi elav kehastus, temaga suheldes tunned, et ta on kohal ja terveni Sinu päralt. See on väga ilus ja inspireeriv. Oma koolitusel oli Helena hästi praktiline, pakkudes läbi erinevate harjutuste ilusat kohalolu kogemust.” 

Birgit Merilain, Riigi Kinnisvara AS
Birgit Merilain, Riigi Kinnisvara AS

“Suur tänu positiivse ja sisuka koolituse eest. Mindfulnessi loeng oli osa meie tervisekuu loengute seeriast ning sellega panime punkti tervele sarjale. Minu poolt ainult tänu kiire ja vahetu suhtluse eest, kõik sujus lausa imeväel. Koolitus oli oma ülesehituselt loogiline ja lihtsalt jälgitav ning Helena hääl mõjus juba iseenesest rahustavalt. Aitäh, tõesti soovitan koolitust ja koolitajat kõigile.” 

Maris Rannus, Rimi Eesti Food AS
Maris Rannus, Rimi Eesti Food AS

“Suhtlus Helenaga oli kiire ja lihtne – koolituse kirjeldus vastas sisule ja veel enamgi. Läbi sai tehtud mitmeid praktilisi ja häid võtteid, mida igapäeva pingelistes olukordades meenutada ja taasavastada.” 

Pille-Riin Ressar, Ühinenud Metsaomanikud MTÜ
Pille-Riin Ressar, Ühinenud Metsaomanikud MTÜ

“See oli üks tõeliselt mõnus koolitus. Väga palju häid nippe, mida saab igapäevaselt ära kasutada. Aitäh-aitäh!”

Koolitustel osalenute arvamusi

Alar (46)
Alar (46)

“Uskumatu, et nii lühikese ajaga võib saada nii palju selget praktilist teadmist!”

Raili (30)
Raili (30)

“Helena on oma heasoovlikkuse, meelerahu ning läbimõeldusega suurepäraseks eeskujuks ning aeg tema seltsis on juba iseenesest tohutult innustav.”

Triin (kolme lapse ema)
Triin (kolme lapse ema)

“Kiidan südamest Sinu poolt juhendatud Vaikuseminutite koolitust – täiesti nagu muuseas olen korduvalt eile ja täna avastanud, et olen hetke süvenenud. Imetlen ja kuulan ja hingan teadlikult. Palju lihtsam on keskenduda ja “kohal olla”.

Ennastjuhtiva õpetaja koolitusel osalenu
Ennastjuhtiva õpetaja koolitusel osalenu

“Koolitus oli nii hea ja sisukas ning koolitaja nii meeldiv ja professionaalne, et võiks tahta ainult, et koolitus oleks pikem olnud!”

Lill-3
Merle (40)
Merle (40)

„Teadveloleku kursus on väga hea võimalus astuda vastu igapäevasele ruttamisele ja autmaatpiloodil elamisele. Praktilised ja arusaadavad harjutused viivad Sind ‘step by step’ taipamiseni, kus Sa hetkel oma elus oled ja mis harjutusi ja tehnikaid oma igapäevaellu tuua, et rõõmsamalt ja teadlikumalt elada.“

Muusikaõpetaja Merike
Muusikaõpetaja Merike

“Tänan Teid suurepärase koolituse eest, mille viisite läbi täna Luha lasteaias. Teadke, et vähemalt üks inimene leidis selles 100% hingerahu ja sügaval südames kinnistus teadmine, et Vaikuseminutid võivad päästa maailma – meie laste katkised hinged. Siiras ja sügav tänu!”