Lilled-2

Noppeid klientide tagasisidest minu tööle

Victoria
Victoria

“Kui me sõpradega arutasime möödunud aasta parimaid investeeringuid, teadsin kohe, et üks minu kõige olulisemaid ja paremaid investeeringuid oli ja on regulaarselt Sinu juures käimine. Iga kord, kui astun Sinu uksest sisse, kogen hoitud ja hoolivat õhkkonda, kus saan juhtme seina ning end laadida. Aitäh, olen nii õnnelik ja tänulik, et oled!”

Vivika
Vivika

“Tere, Helena! Ma tahtsin kohe peale vestlust tagasisidestada, kuid jõuan alles praegu selleni – see vestlus oli nii sügav ja mõjus, et minu arusaam kuulamisest, kuuldud olemisest ja kohaolust muutus. Aitäh, et seda juhtisid, hoidsid ja mulle + meile selle kingituse tegid. Praktiseerisime laupäeval ühes meie tavapärases mustrikäitumises kuulamist ja peegeldamist ja see andis hoopis uue vaste suhtlemisele ja kuulamisele. Aitäh!”

Kerli
Kerli

“Suur-suur tänu, et olid täna meie jaoks olemas ja aitasid meil teineteist mõista ja aitasid nii palju samme korraga meid edasi. Mulle oli Sinu toetus, mõistmine ja lahti mõtestamine äärmiselt vajalik. Pakkusid tõeliselt kosutavat hingespaad. Aitäh, et olid olemas ja aitäh, et oled olemas.”

Peeter
Peeter

“Veelkord tänan Sind, et leidsid minu jaoks täna aega. On imeline, et minul on Sinu näol inimene, kes kuulab ära, mõistab ja aitab ellu viia südamesoove ja muutusi elus kõigi kõhkluste, raskuste ja vastupanude kiuste. Mul ei ole sellist inimest olnud. Ma ei saa Sulle lubada, et kõik läheb imeliselt, aga ma tegutsen samm-sammult, püüan anda endast parima ning kasvatan enda sees kaastundlikku leppimist, kui mõni plaan ja kavatsus ei peaks õnnestuma.”

Evelin
Evelin

“Aitäh Sulle, Helena! Tütar ütles autos inglise keeles: “It was very nice, I want to go back!” 🙂 Talle meeldis väga ja ta oli autos nii rahulolev sellega, et oma ärevusest jagu sai. Ma nii loodan, et Sinu juhendamisel leiab ta enda seest kogu vajaliku jõu ja ressursid üles, mida tulevikus kindlasti vaja läheb.”

Nele
Nele

“Suur tänu nende sessioonide eest, oled imeline imetegija ja hingerahu looja!”

Liina
Liina

“Tere, kallis Helena! Annan märku, et töö on vilja kandnud – leidsin mehe ja lõin oma pere! Oleme väga õnnelikud. Aitäh Sulle!”

CE8Q0279

tahad näha oma edulugu siin?