MOTIVATSIOONIJUTUD

Kui Sinu elus on midagi

mida Sa tahad muuta või
mida on Sul on vaja muuta või
mida Sa pead muutma või
millega oled (korduvalt) algust teinud…

AGA pole püsivalt muuta suutnud veel, siis vägagi tõenäoliselt leiad toimiva lahenduse motivatsioonijuttude näol.

Motiveeriv intervjueerimine (MI) on motivatsioonikunsti pärl ning lähtun Sinu nõustajana suuresti sellest. See unikaalne nõustamismeetod on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et toetada teisi oluliste muudatuste tegemisel oma elus. Kombineerin MI-d teadvelolekuteraapiaga (mindfulness), mis annab võimaluse lahendada motivatsiooniküsimusi süvatasandil.

Kohtudes aktsepteerivas ja Sinu enda arengusuundi toetavas õhustikus, vaatame üle sellised motivatsiooni alustegurid, nagu eneseusk ja muutuse tähtsus Sinu jaoks. Kaardistame muutusi soodustavad ja takistavad tegurid, vabaneme takistustest ning liigume edasi sinna suunas, et positiivsete muutuste elluviimine ja alalhoidmine saaks Sinu jaoks võimalikuks. 

Motivatsioonijuttudest on Sulle abi siis, kui Sul tuleb lõpule viia mõni oluline projekt (magistritöö), loobuda mõnest enda jaoks kahjulikust harjumusest (napsilembus, ebatervislik toitumine) või saada juurde mõni kasulik harjumus (tervislik elustiil, enda arvamuse julgem avaldamine).

NB! Eelista teraapia nelikprogrammi siis, kui vajad muutuste ellu viimiseks aega ja väestavat tuge. Kergemate motivatsiooniliste küsimuste korral võib abi olla juba ühest kohtumisest.

Motivatsioonijutud – muutu rõõmuga!

Hea huviline, oktoobris sündis meie perre tütar. Pühendun suuresti temale ja olen seetõttu mõnda aega aktiivsemast teraapiatööst eemal. Jätkan küll väikest viisi olemasolevate klientide nõustamist kuid uute klientide jaoks mul praegu ajalist ressurssi ei jagu.

Ometigi, kui soovid panna end minu juurde teraapiasse kirja, siis võta palun minuga ühendust. Annan Sulle kindlasti kohe teada, kui saan Sind vastu võtta või jagan lahkelt soovitusi, kuhu veel pöörduda saad.

Loe minu kohta lähemalt