Ärksusel põhinevad grupiteraapiad

Helena Väljaste

Rõõmustasin, kui mind kutsuti 2015. aastal Ida-Tallinna Keskhaiglasse grupiteraapiaid läbi viima, sest see on nende jaoks esmakordne ja vahvalt innovaatiline projekt.

Hästi juhitud grupiteraapia on võimas vahend iga töötaja enesetunde parandamiseks. Rõõmustasin, kui mind kutsuti 2015. aastal Ida-Tallinna Keskhaiglasse grupiteraapiaid läbi viima, sest see on nende jaoks esmakordne ja vahvalt innovaatiline projekt. Grupiteraapia vorm annab võimaluse töötajatel oma enesetunnet parandada, inspireeruda, omandada uusi oskusi ning leida toetust grupiliikme näol. Viin seal läbi järgmiseid grupiteraapiaid:

“Tervikliku elustiili ja õige toitumise rühmateraapia” – eesmärgiks anda osalejatele teadmisi ja jõudu, et innustada neid endale kasulikumat elustiili järgima. 4 x 2 tundi.

“Positiivse energia rakendamise jõud. Ärksameelsuse rühmateraapia” – eesmärgiks anda edasi oskused teadlikumaks kohaloluks, töömuredest distantseerumiseks, rõõmsamaks ja positiivsemaks olemiseks ning leida tugiisik rühmaliikme näol. 6 x 2 tundi