Olevikuteraapia

Saladus on siin, olevikus! Olevikku tähele pannes võid muuta seda paremaks. Ja kui olevik muutub paremaks, siis on parem ka kõik see, mis järgneb.

Paulo Coelho

 

Meie võimuses on muuta vaid seda, mille olemasolust oleme teadlikud. Teadlikkus on justkui hele valguskiir, mis suunatakse hämarasse nurka ja mille abil saab ühtäkki kõik selgeks. Päevast päeva oled Sa iseenda terapeudiks – teadvustades ja muutes seda, mida vaja. Kuid aeg-ajalt jääd Sa jänni, tunned end halvasti, asjad ei toimi enam ja Sa ei tea täpselt, kuidas edasi.

Sellisel juhul toetab Su heaolu olevikuteraapia.

Olevikuterapeudina aitan ma Sul teadvustada seda, mis on Sinu jaoks probleemne või ähmane. Suunan Sind ise teadvustama oma keha (nt kehakuju, valu, haigusnähud), emotsioone (nt ärevus, viha), mõtteid (nt kahtlused, kriitilisus), suhtumisi (nt iseendasse, maailma), harjumusi (nt toitumine, elustiil), käitumist (nt edasilükkamist) ja suhete kvaliteeti (nt partneriga, lapsega). Mõistma oma probleemide toimemehhanisme ning teadvustama selle eluolukorra varjatud sõnumit ehk arengukohta Sulle. Läbi teadvustamise muutub pilt selgemaks ja Sul avaneb võimalus näha, kuidas muuta nii oma olevik kui tulevik paremaks.

Pöördu lahkesti minu poole ka siis, kui vajad paari- või perenõustamist.

Olevikuteraapia – loo selgust!

Hea huviline, oktoobris sündis meie perre tütar. Pühendun suuresti temale ja olen seetõttu mõnda aega aktiivsemast teraapiatööst eemal. Jätkan küll väikest viisi olemasolevate klientide nõustamist kuid uute klientide jaoks mul praegu ajalist ressurssi ei jagu.

Ometigi, kui soovid panna end minu juurde teraapiasse kirja, siis võta palun minuga ühendust. Annan Sulle kindlasti kohe teada, kui saan Sind vastu võtta või jagan lahkelt soovitusi, kuhu veel pöörduda saad.

Loe minu kohta lähemalt